UPPIES POMERANIAN TË FITUESIT TË DYTËZ TË GOLD!

100 EUR

Shitet nga: feiix sten 29 Korr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen

 Unë jam një Breeder pomeranez me qendër në Dubai.
 Do të doja të ofroja pomeranezët Highly breed.
 Ata nëna dhe babai fituan një medalje të artë dhe më të mirë të racave
 në shfaqjet ndërkombëtare të qenve 2015,2016,2017 dhe 2018. Puppies e mia
 kanë lindur në atmosferë të dashur dhe janë ngritur me kujdes që është e rëndësishme
 për ata zhvillim mendor. Puppies kanë microchips, vaksina, deworming,
 pasaportat dhe etiketat e komunës. Do të jem i lumtur t'ju udhëzoj në të gjitha fazat e rritjes së kafshës tuaj.
 Çmimi 15 000 AED
 Thirrni ose WhatsApp Iryna 0044745124366

feiix sten
Leaflet
Në fillim