Qeni Kukazian & Alabai ,mosha 6 muajsh

Shitet nga: Kaukazian Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kelysh Kaukazian i kryqezuar me Alabai . Mosha 6 Muajsh,1.7 Meter i lart . Qene Roje ,peshon 45 kg .shitet dhe femra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim