Qen shtepie ne shitje

100 LEK

Shitet nga: Qen shtepiak 22 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Qen shtepie shum i urt dhe shum i degjushem..
Qen shtepiak
0696903134
Leaflet
Në fillim