Qen ne shitje

100 EUR

Shitet nga: Kristi 20 Korr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Maltez dhe mini spitz te moshave te ndryshme
Leaflet
Në fillim