Pitbull okazion😉

150 LEK

Shitet nga: Lejdi 07 Maj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Kelysh pitbull rrac e paster..femer 1 muajshe gjysem..qenushja eshte mbajtur brenda ne shtepi dhe eshte e mesuar per te mos ndotur brenda ne shtepi
(cmim i diskutueshem)
Leaflet
Në fillim