pekinez shes-blej

0 LEK

Shitet nga: pekinez 16 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
shes dhe blej pekinez me çmim të arsyeshëm për më shum inf
watsaap-0682404410
facebook-Pekinez Albania
instagram- pekinez.official
pekinez
0682404410
Leaflet
Në fillim