Pastor Belg Gjerman

1 800 EUR

Shitet nga: Ina 22 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Pastror Belg -Gjerman per arsye emigrimi me moshe 7 muajshe,femer, ngjyra e zeze.,e vaksinar dhe me kartele mjeksore te detajuar., me shtepi te personalizuar dhe gjithe aksesoret e mundshem te saj.
Eshte rritur në kushte optimale shtepie
Qyteti Fier
Ina
Leaflet
Në fillim