Klysha mini spic

1 LEK

Shitet nga: Juli 27 Korr 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten klysha mini spice me cmim te arsyeshem klyshat Jan nje muajsh rrac e paster si nga nena ashtu dhe nga babai
Leaflet
Në fillim