kelysh pitbull super

50 EUR

Shitet nga: Serian 26 Mar 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes kelysha pit bull rac e paster ( prindrit ) super per ndeshje dhe per ruajtje mandre ,shum te kuptushem dhe miqesor . Red nous super rac pitbull American prindrit jan ne foto
Leaflet
Në fillim