Qen shih tzu

0 LEK

Shitet nga: Maksi 02 Sht 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kafshet shtëpiak
Qen
Kemi kënaqësinë të ju prezentojmë "bandën" e re të Shi tzu -ve. Të lindur me 15 gusht 2017, të re-vaksinuar, pastruar nga parazitët, me liber shendeti , të rritur me kujdes maksimal.Të lire per tu rezervuar 2 meshkuj dhe 1 femer, vetëm për pronarë serioz dhe të përgjegjshëm...na shkruani tek mesazhet per info shtesë...ose 068 41 91 701
Leaflet
Në fillim