Shitet Husky

250 EUR

Shitet nga: Arli 12 Sht 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qen Husky ,6 muaj i vaksinuar dhe me kartelë të rregullt mjeksore.
Leaflet
Në fillim