SHIH TZU rrac 100% e paster me pashaport

Shitet nga: Petro 23 Sht 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
Kelysha shihtzu rrac e paster nji mujsh e gjys t vaksinuar me pashaport per info na kontaktoni dhe n whats up ose n instagram dog_shop_albania__
Transport kudo ku ndodheni ......
Leaflet
Në fillim