Qen Spitz Gjerman

130 EUR

Shitet nga: Geraldo 25 Mar 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 1 920 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
Qen i rraces se paster Spitz Gjerman mund ta mbash brenda ne shtepi, mashkull, 1 vjec e 4 muaj, i ardhur nga Berlini 6 muajsh, i vaksinuar me te gjitha vaksinat perkatese, me pashaporte, qen shum inteligjent dhe miqesor me te gjithe njerzit, shume i ndjeshem, shiko fotot...
Leaflet
Në fillim