KELYSH LABRDOR

0 LEK

Shitet nga: mario 06 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes kelysh labrador ngjyr bezh ose i bardh i vaksinuar dhe i mbajtur ne shtepi, 3 muajsh. 200 euro
Leaflet
Në fillim