3 qen

120 EUR

Shitet nga: Diana 13 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
3 qen jane ne shitje. 2 meshkuj dhe 1 femer (kafja) rraca malteze me pekineze.. 1 muajsh. Cmimi 120€
Leaflet
Në fillim