Dhuroj Rottweiler Adult

0 LEK

Shitet nga: Ola 23 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kafshet shtëpiak
Qen
Dhuroj Rottweiler Adult si qen roje per magazina, kapanone.. jo qen shtepie! E dhuroj me dhimbje sepse jam bere me femi dhe nuk mundem ta mbaj.
Leaflet
Në fillim