Akita inu (japonez)

Shitet nga: Petro Sot 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelysha akita inu rrac e paster femra meshkuj 2 mujsh t vaksinuar me pashaport transport kudo ku ndodheni ....
Na kontaktoni dhe n whats up ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim