Qen hasky

0 LEK

Shitet nga: Hasky 07 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qen hasky,1 vjec i vaksinuar shume miqesor me njerzit,shume I paster ,shitet se kam angazhime dhe nuk kam kohe ta mirmbaj,per Cdo info tel ju lutem !
Leaflet
Në fillim