Pug mops

150 LEK

Shitet nga: olga 02 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitur qenush racave të pastërta Pug, gardian, me pasaportë, kartë shëndeti mikroçip me vaksinat e para dhe worming, veteriner kontrolluar nga ...
olga
Leaflet
Në fillim