maltese

150 EUR

Shitet nga: Rhodes Moore 28 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Kafshet shtëpiak
Qen
Kafshët e bukura malteze të tre muajsh, janë të vaksinuar mirë, të krimbuar, të trajnuar mirë për të ngrënë dhe kur të kenë pasaportën e tyre dhe të gatshëm për të shkuar në apartamentet e tyre të reja, ata janë shumë të bukur dhe dashuria luan me fëmijët dhe anëtarë të tjerë të familjes, ata e duan shëtitjen sidomos kur merren në supermarket.
Rhodes Moore
Leaflet
Në fillim