Adoleshente Shih Tzu Puppies

100 EUR

Shitet nga: paolaguimarez 08 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Bulqizë
Kafshet shtëpiak
Qen


gati Ne kemi 4 vajzat dhe 2 djemtë që sapo kishin lindur. Ata do të vijnë me regjistrim të plotë dhe do të jenë të azhurnuar në të shtënë dhe të gjitha worming. Ata gjithashtu do të vijnë me një kontroll veteriner dhe certifikatë shëndetësore dhe kthetrat e tyre të vesës do të priten. Ata janë ngritur në shtëpinë tonë me shumë vëmendje.whatsapp +447520606455
paolaguimarez
76584521

WhatsApp:
+447520606455
Leaflet
Në fillim