Publikuar: Maj 23 2023 09:59

Shesim kelyshe te race Chow chow 4.5 muajsh (me pedigree)

EUR

EUR
Publikuar: Maj 23 09:59
Shikime: 7
Chow chow
100% race e paster
M & F
Me vaksina dhe libreze te rregullt .
Me pedigree i sjelle nga jashte
Me shkruani ne Whatsapp nqs jeni te interesuar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
+355699314069

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione