Publikuar: Mar 21 2023 07:37

Qen Shepherd Gjerman këlyshët - linjë pune

Publikuar: Mar 21 07:37
Shikime: 3
Shiten këlyshët TOP German Shepherd - linja pune.
Babai Iron Grey, Nëna Zi.
Të dy prindërit janë punëtorë dhe kujdestarë të shkëlqyer, me karakter dhe pamje të jashtëzakonshme.
Në dispozicion edhe 5 këlyshë të tjerë, 3 meshkuj dhe 2 femra.
Të gjithë janë të zinj, përveç një mashkulli gri hekuri.
Cmimi i diskutueshem.

Mundësia e dërgesës në mbarë botën.

Telefoni i kontaktit:
+38163333000 (Telefono, WhatsApp)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
+38163333000

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione