Publikuar: Mar 20 2023 11:10

Kajsi qimedredhur këlyshët

EUR

Publikuar: Mar 20 11:10
Shikime: 3
Shiten këlysh qen qimedredhur me kajsi tre djem dhe pesë vajza.
E lindur më 28.01.2023 në kushte shtëpie.
Ato janë kafshë shtëpiake ideale sepse nuk derdhen dhe nuk kanë erë, të zgjuar dhe besnikë.

Cmimi 250 euro secila.

Telefoni i kontaktit:
+381604446443

Serbisë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
+381604446443

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione