Publikuar: Maj 28 2023 01:40

Haski

EUR

Publikuar: Maj 28 01:40
Shikime: 37
Shitet Klysh mashkull Haski Husky me vakcina dhe libreze shendetesore , 2.5 muajsh , Transportin e bejme edhe ne shqiperi


Samoyed, Mini spitz (Gjerman spitz) , Juck Rusell Terier, Shit zu, Chihuahua, Shar Pei, Pug Mops, Rotweiller, Dogo Argentino, Cane Corso, Doberman, Alabai (Aziat), Kangall turkey , Maltese (Maltezer), Akita American, Akita Japonez (Akita Inu), Cau Cau (Chow Chow), French Bulldog, English Bulldog, Pomeranian ( Pomerian), Beagle, Golden Retriever, Husky, Labrador (Golden, Brown, Te zi,), Bison Frise,Corgi, Border Collie, Poodle toy, Yorkshir Terier, Boston Terier, Dalmatin, Caucasian, Cocker Spaniel, Pinscher, Belg Pastor (Malinois), Gjerman Pastor(Vuqjak), Lagoto Romanjolo, Sharrit, Boxer (Bokser), Bordoska Doga, Snaucher, Bison Havanese, Shiba Inu, Mastif, Saint Bernard, Maltipoo edhe tjera..
Qen, klysh
Macet : Siamez, Persian,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
+38349696917

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione