Publikuar: Mar 22 2023 12:31

Cane Corso

Publikuar: Mar 22 12:31
Shikime: 1
Ju prezantojmë një pjellë të re Cane Corso në lukunë tonë, e lindur më 21 shkurt 2023.

Ofrojmë këlyshë gri dhe të zinj, 2 femra dhe 5 meshkuj.

Secila prej mbeturinave tona është afatgjatë dhe e planifikuar!

"Misioni" ynë është të krijojmë qen të bukur, të mëdhenj, aktivë dhe të shëndetshëm Cane Corso që do të jenë anëtarë të pazëvendësueshëm dhe të përkushtuar të familjes për pronarët e tyre.Këlyshët tanë ushqehen me ushqim për këlyshët Monge superpremium në kombinim me mish viçi, pulë dhe perime.Ata shkojnë në shtëpinë e tyre të re plotësisht të vaksinuar, të de-parazituar me një origjinë FCI.

Këlyshët mund të vizitohen në shtëpinë tonë si dhe të takojnë qentë tanë të rritur.Për çdo pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni dhe takoni qentë tanë (pa asnjë detyrim): +381655226917
Viber, WhatsAppProfili i IG: @stenci_cane_corso_prodajaDorëzimi i mundshëm me marrëveshje.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+381655226917

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione