Kerkoj kelysh

Blihet nga: Sokol 13 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kerkoj klysh deri 3 mujsh.rrace te madhe dhe shum te eger per roje ne shtepi private.(me garanci)sepse jam merzit tu ble qen bastarra.ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim