Publikuar: Jan 04 2017 01:09

Kerkoj nje kelysh te nje rrace te vogel falas

Publikuar: Jan 04 01:09
Shikime: 20
Per shkak se nuk kam mundesi ekonomike per te bler nje kelysh e kam nxjerrur kete njoftim. Kerkoj nje kelysh qeni te ndonje rrace te caktuar si labrador golden retriver volpino chow chow ose qenusha familjar nga 1-4 muajsh. I adhuroj qenushat dhe jam shum i kujdesshem. Poashtu nuk jam i vetmi qe do kujdeset per kelyshin por dhe pjestaret e tjere te familjes. M
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
0675634194

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione