Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

Shitet nga: Gjergji 09 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 5 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuarium te madh per arsye mos perdorimi.
Permasat 115 Cm i gjate, 70 Cm i larte, 40 Cm i gjere vetem akuriumi.
Shitet bashke me mobiljen ku ka te instaluar edhe pompen e madhe te vetpastrimit.
Permasat e mobiljes jane 115 Cm i gjate, 70 Cm i larte dhe 40 Cm i gjere njesoj sa edhe akuariumi.
Sistemi i vetpastrimit eshte fantastik, perbehet nga 3 pjese ku kalon uji, 1 shtrese pambuku qe heq papastertite e medha, 1 deklorifikimi dhe 1 sfyngjer qe e pastron ujin ne perfeksion.
Te perfshire ka edhe zbukurimet si ne foto dhe rezistence per ngrohjen e ujit.
Eshte me drite te madhe te instaluar.
Akuariumi eshte blere me vlere 1500 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim