Mace persiane

80 EUR

Shitet nga: Klevi 18 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Mace
kam 1 mace persiane me shum qime tek bishti dhe dua ta shes per arsye sepse do dal jasht vendit dhe me duhet ta heqi keto dit
Leaflet
Në fillim