Mace persiane 4 muajshe

250 LEK

Shitet nga: Albert 02 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Kafshet shtëpiak
Mace
Mace persiane me ngjyre te vecante, gri. Shume e urte dhe e dashur. Gjinia mashkull
Tags
---------
macok kafshe shtepiake qen lepur shpende shtepi
Leaflet
Në fillim