Kotele shtepiake

30 EUR

35 EUR

Shitet nga: Mariglen 25 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Kafshet shtëpiak
Mace
Mackat jane 1muaj e gjysem me sy bojqielli shum te bukura dhe te dashura
Mariglen
0695283253
Leaflet
Në fillim