Mikrofon Shure Beta

80 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Shitblerje instrumenta dhe paisje muzikore 07 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Instrumente
Të tjera
Shitet mikrofon Shure beta i ri i pa perdorur super potent dhe kualitet
Shitblerje instrumenta dhe paisje muzikore
Leaflet
Në fillim