Shiten robota per disko

2 000 EUR

Shitet nga: 0695812222 19 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten 7 rrobota drite per disko per arsye mos perdorimi 3 te medhaja dhe 4 te vogla
0695812222
0695812222
Leaflet
Në fillim