Shiten paisje per dj dhe live

400 EUR

Shitet nga: Fatjon 08 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shite paisje peer dj dhe live ose lokale .amlifikator.bokse rfc.jbl.fbt proel. E shum.lloje te tjera fillon nga 400 euro cifti per me shum info keni nr e cl flm
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione