paisje muzikore .

70 000 LEK

80 000 LEK

Shitet nga: Tani 01 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Impjant muzike per kengetar ose dj. 1mixerampifikator" Lem gjeneral" 14 kanalsh .dalje 2*350w. ..& bokset e tij 2 *350w.rms ,2 stativa alumini 3 mikrofona kable fisha etj. Te gjitha origjinale dhe me prove..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione