Paisje Dj

0 EUR

Shitet nga: Elvi 13 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten 4 bokse RCF nga 350w passiv +2 bokse WORK nga 400w aktiv +2 subwfera nga 500 w secili pasiv+2 bokse KEPTON nga 250w secili aktiv+ 2 amplifikator nga 1600w secili + 2 mixera 1 pionner+ 1 berhinger+ 4 stativa per bokset+ 2 mikrofona + 1 stativ per mikrofon dhe te gjith fishat perkates ose nderrohem me makin + kompesim me lek nga ana ime paisjet shiten dhe te ndara
Leaflet
Në fillim