FONI DJ

200 EUR

Shitet nga: FONI DJ 16 Tet 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE 2×220WAT RMS NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE ECUILAZER TJ. LIDHET NË SERI ME FISHAT PËRKATËS JANË TË PËRSHTATSHËM PËR AMBIENTE TË MBYLLURA LOKALE GËZIME FAMILJARE ETJ. SHITEN 200 € FLM.!
FONI DJ
0697901094
Leaflet
Në fillim