FONI DJ

23 000 LEK

Shitet nga: FONI PËR DJ 25 Maj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE RMS 220W ×2 440W AMLIFIKIM DHE EKUILAZER TJ. LIDHET NË SERI ME FISHAT PËRKATËS JANË TË PËRSHTATSHËM PËR AMBIENTE TË MBYLLURA LOKALE GËZIME FAMILJARE ETJ. SHITEN 24000 LEK FLM.!
FONI PËR DJ
0697901094
Leaflet
Në fillim