Vegla muzikore

80 000 LEK

Shitet nga: Pullumb Hasmuca 07 Korr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shite paisje muzikore ne fjendje shume te mire pune. Te perdorura 4 muaj.
Shiten 2 vufra JBL origjinal 8 om, 5 bokse JBL(per lokal) dhe nje mikser.
Vufra (1 cop)= 20000 Lek
Boksi (1 cop)= 6000 LEK
Mikseri = 10000
Pullumb Hasmuca
0693793207
Leaflet
Në fillim