Publikuar: Qer 22 2021 11:53

MIXER + BOKSE PROEL

EUR

Publikuar: Qer 22 11:53
Shikime: 79
CMIM OKAZION
✳SHITEN PËR ARSYE MOSPËRDORIMI✳
SETI MUND TE PROVOHET DHE TE TESTOHET

➡️ Proel Flash 15A-V2 15 "500W"
➡️ Mixer Yamaha "140".
➡️ 2 Kamalecë (falas).
🔴 Atoporlantë PROEL "2 Copë x 500W" secili.
🔴 Hyrja e intensitetit = 20 kohm e ekuilibruar.
🔴 8 OM.
🔴 Pesha 30KG.
🔴 Produkti shoqerohet me 2 kamalecë dhe fishat përkatëse me gjatësi 10m.
🔴 Gjëndja e produktit nga 1️⃣-🔟 = 9️⃣.
...
🔴 TELEFON: +355 67 490 5710.
➡️ FALAS 2 KAMALECË TË RINJ⬅️
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
79
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674905710

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione