Publikuar: Maj 08 2022 11:38

Mixer - Allen & Heath Zed Sixty 10 FX

EUR

Publikuar: Maj 08 11:38
Shikime: 125
Pajisja esht profesionale po ashtu dhe orgjinale , ka opcione te ndryshme dhe ka kualitet ne ndertimim e pjeseve , nese jeni te interesuar telefononi ose me shkruani ne whatsapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
125
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 305 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693445556

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione