Publikuar: Gush 19 2020 10:51

2 bokse te amplifikuar mixer kamalec fisha

EUR

Publikuar: Gush 19 10:51
Shikime: 92
Shiten dy bokse te amplfikuar 12 inch 350wat ne gjendje shum te mira jan bler para disa vitesh 1200 euro jan perdorur e mirmbajtur ne gjendje per perfekte , shoqerohen me dy kamalec nje mixer dhe nje migrofon 0696158494
Okazion
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
92
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696158494

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione