Publikuar: Qer 20 2022 08:00

AMPLIFIKATOR 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

EUR

Publikuar: Qer 20 08:00
Shikime: 762
PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR AMPLIFIKATOR ME FUQI 700 x 2=1400 WAT Rms +4 BOKSE PASIVE,
2 SATELITE WOOFER 600 WAT RMS SECILI.
DHE 2 WOOFER PASIVE ME NGA 400 WAT RMS SECILI.
VENDNDODHJA RROGOZHINE.
CMIMI 1215 EURO
Whatcap 0692410230
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
762
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione