PJes per dj

400 EUR

Shitet nga: Alex 30 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Has
Shes amplifik dhe pjese per dj
Leaflet
Në fillim