Paisje per dj

300 000 LEK

Shitet nga: Bili 10 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Prsh shes 2 fbt max6 900wat copa aktiv + 2 wuork 400wat copa aktiv+ 2 dad 450wat copa aktiv 1 wufer behringer 1400wat aktiv + 1 mix, 1 laptop me muzika dasmash, 1 mikrofon shure beta, si dhe te gjitha fishat per ti lidh.. veglat jan gati per pun shiten per arsye mosperdorimi..
Leaflet
Në fillim