Dynacord

4 600 EUR

Shitet nga: Lindi 25 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Dynacord 2 - f8 dhe 4- F150 dhe dynacord pm2600. Komplet jane me kablle! Ne gjendje shum te mire jane origjinale. Per me shum informacion ne viber +38971348333
Leaflet
Në fillim