Publikuar: Qer 26 2022 10:04

shitet foni HK e kompletuar

LEK

Publikuar: Qer 26 10:04
Shikime: 464
SHITET FONI E KOMPLETUAR ME 4 SATELITE HK PR.O 12 400 WATT RMS COPA DHE 2 SUBA PR.O 18 500 WATT RMS COPA, 1 MIXER DYNACORD POWERMATE 1600 2 NE SUPERGJENDJE NJE AMPLIFIKATOR CREST CPX 1500 4 KAMBALECA DHE TE GJITHE FISHAT PERKATES.FONIA ESHTE PERDORUR JO ME SHUME SE 10 HERE DHE KA DHE LETRAT SE KUR ESHTE BLERE TEK THOMAN PARA DY VITESH
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
464
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693216464

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione