Shitet Piano Yamaha

30 000 LEK

Shitet nga: Arber 05 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet Piano Yamaha.E blere ne Itali. Shum pak e perdorur.Disponon shume modalitete dhe eshte ne gjendje perfekte. Vjen sebashku me mbajtesen e saj. Eshte shume shume pak e perdorur.
Leaflet
Në fillim