Shiter Korg Pa2x pro

800 EUR

Shitet nga: Korg pa2x pro 13 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Korg
Modeli
PA
Korg Pa2x pro + stativ per 2 tastiera + valixhe perkatese.
Tastiera ka ritme te muzikes popullore te jugut. Shqiperi e mesme dhe kosovare.
Korg pa2x pro
0682408519
Leaflet
Në fillim